איך מתבצע תהליך של עיטוף רכבים ומדוע הוא כדאי?

עיטוף רכבים מאפשר לכל ארגון ליהנות מפרסום חינם לכל אורך שעות היום ולכל חברה לזכות במיתוג מנצח. אבל איך התהליך הזה מתבצע והאם הוא כדאי גם בשורה התחתונה? הנה כל מה שרציתם לדעת על תהליך העיטוף של כל רכב ועל היתרונות השיווקיים שהוא מעניק לכל בית עסק.

בחירת העיצוב שמתאים לכם

החלק הראשון בכל תהליך של עיטוף רכבים, נוגע באספקטים העיצוביים בכלל. למעשה, הרבה לפני שניגשים לעבודה האופרטיבית, צריך לשבת על שולחן הסרטוטים ולראות איזה עיצוב יחמיא לעסק שלכם הכי הרבה. כדאי לקחת בחשבון את הצבעים שמזוהים עם המותג שלכם, את גודל המכוניות של צי הארגון ואת התקציב העומד לרשותכם.

ניקוי השלדה של כלי הרכב

בכדי שתהליך העיטוף יבוצע בהצלחה, חייבים להכין את התשתית הראויה. לכן, חשוב לנקות את כלי הרכב מכל מדבקה או לכלוך, בטרם מתחילים בעבודה ולדאוג שהמשטח יהיה ללא רבב. בנוסף, כדאי לשים לב שהשלדה אינה רטובה משום שזה עלול לפגום באיכות העטיפה. רק בצורה זאת, ניתן יהיה לעצב את החזות של הרכב מחדש ולדאוג שהעיטוף יחזיק למשך זמן רב.

עיטוף רכבים בנוי מערכות

בחירת חומר הגלם הנכון לעיטוף הרכב

מכיוון שהמעטפת החיצונית החדשה תצטרך לעמוד בפני האקלים הייחודי של המדינה שלנו, חשוב לבחור בחומר גלם איכותי. למעשה, זה קריטי שהחומר העוטף לא יאבד את צבעו במגע תכוף עם קרני השמש ושגם בגשמי החורף החזקים – המכונית של החברה תשמור על עיצובה. בנוסף, ראוי לשים לב לסוג ההדפסה ולאיכות הדיו.

עיטוף המכונית והסרת בועות האוויר

השלב האופרטיבי של העיטוף, מצריך מומחיות של ממש בתחום הייחודי הזה. בתהליך זה אנו נבקש להלביש את השכבה החדשה על שלדת המכונית ולכן נשתמש במכונות ייעודיות לשם כך. כדאי גם לשים לב שלא יהיו כל בועות אוויר במהלך העבודה. בועות האוויר עלולות לגרום לקרעים עתידיים כמו גם למרקם בעייתי. כך, שכדאי לבצע את העיטוף באופן יסודי ולא להזדרז עם העניין.

מדוע תהליך עיטוף הרכבים כדאי כל כך?

מעבר לעובדה שתהליך זה שומר על הרכב שלכם מפני מגוון של שריטות וחבלות, מדובר בכלי שיווקי לכל דבר ועניין. על ידי השקעה חד פעמית ובחירה בחברת נוי מערכות לשם ביצוע העבודה – אתם יכולים ליהנות מפרסום איכותי למשך שנים. כך, שמדובר בהוצאה שמחזירה את עצמה ומעניקה לכל עסק את התשתית הנכונה למגוון של תהליכים מיתוגיים שונים – בעלות נמוכה.

לסיכום, ניתן לראות שתהליך העיטוף מצריך מיומנות גבוהה וידע רב. מכיוון שמדובר ביצירה של מעטפת חדשה לכל מכונית – חשוב לשים לב הן להיבטים הפונקציונליים והן להיבטים הוויזואליים של המהלך. בסופו של דבר, מדובר בפרסומת הטובה ביותר עבור כל מותג והדרך היעילה והזולה ביותר ליהנות מחשיפה גבוהה.

בכל שאלה או בעיה
אנא השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    צור קשר