מדפיסים הרבה? ככה תבצעו עבודה יעילה

אם אתם בעלי משרדים, אם יש לכם עסק עובד, אם אתם סטודנטים, או אפילו בעלי עמותה, ארגון, או כל מקום שיש בו פעילות כזאת או אחרת – בוודאי ביצעתם לא מעט עבודות הדפסה. בשל כך, בוודאי רכשתם מדפסת גדולה או קטנה, ואת כל הציוד הדרוש כמו דיו למדפסות, טונר במידת הצורך, ניירות וכדומה.

אם אתם מדפיסים המון, ומוציאים לאור פליירים, חוברות, עבודות, צילומים ומסמכים – ייתכן ואתם מחפשים אחר דיו זול למדפסת ושאר אמצעים שיספקו עבודה חסכנית ויעילה. אבל מלבד רכישת דיו זול – איך אפשר להוזיל עלויות ולייעל את העבודה? הנה כמה דרכים לעשות זאת:

בחירת חברת דפוס יעילה

אחד הצעדים הראשונים אותם מבצעים כל מנהלי כל בית עסק, משרד, חברה או ארגון – הוא בחירת בית דפוס איכותי אשר יוכל לספק פתרונות עבור הדפסות והפקת מוצרי נייר. בחרו בית דפוס איכותי ומנוסה, ובחרו מקום שיוכל לספק לכם שירותים, כמו:

שירותי הדפסה – בחרו בית דפוס שיוכל לנפק לכם במהירות את כל ההדפסות שאתם זקוקים להן. בחרו בית דפוס שיוכל להדפיס עבודות, כרטיסי ביקור, מעטפות וניירות לוגו, פליירים, תוכניות עבודה, יצירות אמונות, צילומים וכדומה.

שירותי כריכה – כאשר אתם מוציאים עלונים או קטלוגים אל קהל יעד, יש לוודא כי מלבד ההדפסה, ניתן לקבל גם שירותי חירור וכריכה.

קיפולים וחיתוכים – משרדי מהנדסים, יזמים, ואדריכלים – זקוקים לקיפולים מיוחדים עבור תוכניות עבודה. בכך יש לבחור בית דפוס שיודע לבצע גם את העבודה הזאת.

עיטוף ודיוור ישיר – במידה ואתם מבצעים דיוור ישיר ללקוחות, בחרו בית דפוס שיוכל לנפק את החבילות עם עיטוף מקצועי.

גרפיקה מסחרית – בחרו בית דפוס שיש בו גרפיקאים שיוכלו לספק עיצובים מותאמים אישית לצרכים של מקום העבודה.

עיצוב ועוד – שימו לב כי אתם בוחרים במקום שיוכל לספק גם שירותי עיצוב לוגו, עיצוב כרטיסי ביקור ועוד.

בחירת מדפסת מתאימה

מלבד בחירת בית דפוס איכותי וטוב, רצוי לבחור לבית העסק שלכם מדפסת מתאימה, גדולה או קטנה – זאת בהתאם לצרכים שלכם. בחרו מכשיר משולב עם פקס וסורק. בכך תוכלו לרכז את כלל העבודה שלכם במכשיר אחד, יעיל ופרודוקטיבי.

לסיכום, אם יש לכם המון הדפסות או אם מדובר בהדפסות חד פעמיות אך חשובות – יש לבצע את ההדפסה במקום המקצועי ביותר, או על הצד הטוב ביותר, זאת באמצעות בחירת שירותי דפוס מעולים! בכך אפשר לעבוד במהירות יעילות ולספק איכות לקהל היעד.

בכל שאלה או בעיה
אנא השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    צור קשר