מהו התהליך הכרוך בעיטוף רכבים?

בין אם למטרות פרטיות ובין אם לצרכים עסקיים, עיטוף הרכב זו פעולה אשר תהפוך את הרכב שלכם לייחודי, יוצא דופן ויוקרתי. כיצד התהליך מבוצע בפועל ולמי זה מתאים?

למרות הקדמה והטכנולוגיה המשולבות בתהליכי הייצור השונים, ועל אף ההשקעה הניכרת בעיצוב מדוקדק לפרטי פרטים, אם נודה באמת רבים הרכבים אשר נראים אותו הדבר. לכן אין זה מפתיע שישנם אנשים שרוצים להפוך את הרכב שלהם ליצירת אמנות מיוחדת. מלבד צרכים פרטיים, עיטוף הרכב מתאים גם לחברות ועסקים אשר רוצים למתג את עצמם ולהשתמש בכלי הרכב ככלי שיווקי נייד ואטרקטיבי.

כיצד עוטפים רכבים?

עיטוף רכבים זו פעולה פופולרית שמבוצעת על ידי פנייה לחברה המתמחה בגרפיקה מסחרית. החברה מדפיסה את הגרפיקה הרצויה על מדבקות ואלו משמשות כדי לעטוף את הרכב באופן הרצוי. מדובר בהשקעה חד פעמית, אולם יש צורך לבחור בסוג הנכון של המדבקות כאשר רוצים שהתוצאה תהיה כמה שיותר עמידה ואיכותית. בין אם מדובר בעיטוף רכב פרטי ובין אם ברכב של עבודה, חשוב כי העבודה תהיה כמה שיותר מקצועית על מנת שהרכב יבלוט ביחס לרכבים אחרים על הכביש.

עיטוף רכבים בנוי מערכות

עיטוף משאיות ואוטובוסים

מלבד עיטוף רכבים פרטיים, ישנם עסקים אשר בוחרים לבצע עיטוף גם למשאיות ולאוטובוסים. היות וכלי רכב אלו הנם גדולים ומגיעים לכל רחבי הארץ, עיטופם מקנה לעסקים יתרון שיווקי שאין שני לו. מדובר בשיטת פרסום אטרקטיבית המבטיחה חשיפה גדולה לבעלי העסק או החברה בדרך משתלמת מאוד מבחינה כלכלית. בתחום זה ישנן אפשרויות רבות ומגוונות וניתן בעצם להגשים כמעט כל חזון עיצובי בהתאם לצרכיהם של הלקוחות, החל בעיצוב לוגו פשוט ועד גרפיקות מורכבות ותלת ממדיות אשר ימשכו את העין.

סוגי המדבקות של נוי מערכות

על מנת שהעיטוף יבוצע בדרך מקצועית יש לפנות לחברת נוי מערכות אשר מתמחה בגרפיקה מסחרית ועיטוף משאיות ורכבים במקצועיות ומיומנות רבה. תהליך העיטוף כולל הדפסה על מדבקה עם תעלות אוויר ולעיתים תשולב גם טכנולוגיית Controltac בהתאם לדרישה. מדבקות אלו מיועדות להדבקה על משטחים חלקים ומתאימות לעיטוף רכבים ולהם דפנות ישרות. המדבקות עמן אנו עובדים מגיעות בדרגות איכות שונות כך שניתן ליישם מדבקות עמידות לטווחי זמן ארוכים יותר, ניתן לעשות שימוש במדבקות איכותיות מאוד ואף לצפות גופים תלת ממדיים על הצד הטוב ביותר עם מדבקות ייעודיות לכך.

לעיטוף רכבים ישנם יתרונות רבים החל בהפיכת הרכב לכלי שיווקי ועד חיסכון בזמן ועלויות. בנוי מערכות נשמח לעצב לכם גרפיקה התפורה למידותיכם שתענה על הצרכים שלכם בדיוק.

בכל שאלה או בעיה
אנא השאירו פרטים
ונחזור אליכם בהקדם:


    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    צור קשר